Jsem šikovný, mám odborné zkušenosti, a hlavně mám svou práci rád Nová služba - tvorba webových stránek!

Vrtání a bourání

Expres Hodinový Manžel, montáž nábytku Ostrava, elektroinstalatéské práce Ostrava, bourací práce Ostrava. To, a ještě mnohem víc nabízí naše firma, jejíž krédo zní: spolehlivě, rychle a levně!

Expres Hodinový Manžel – Vrtání a bourání Ostrava

Expres Hodinový Manžel - nabízím také vrtání a bourání. Jedná se o jednoduché výkony, jako je například bourání otvoru pro ventilátor. U vrtání používám tzv. vrtání kangem - tedy zvládnu veškeré vrtání v panelových domech. Nepouštím se do bourání příček atd. - na toto se specializují jiné firmy.

Bydlíte v Ostravě a jejím okolí? Pak nás najdete pod klíčovými slovy hodinový manžel Ostrava, hodinový manžel Opava, hodinový manžel Orlová, hodinový manžel Kopřivnice, hodinový manžel Hlučín, hodinový manžel Havířov, hodinový manžel Frýdek-Místek, hodinový manžel Bohumín, hodinový manžel Frýdlant nad Ostravicí, hodinový manžel Frenštát pod Radhoštěm, hodinový manžel Karviná, hodinový manžel Nový Jičín, hodinový manžel Bílovec.

94884830_153641986165277_3344599734722494464_o
Má lokalita působnosti je celý Moravskoslezský kraj. Nenašli jste oblast, kde bydlíte? Kontaktujte mě - určitě se domluvíme.

Máte zájem o mé služby?